Tema: Navijači...
Pogledaj jedan post
Old 03.12.2002., 16:49   #8
Quote:
Originally posted by Namche
Najzesci navijaci ne sjede 3 metra od ograde jer nisu na utakmici. Svi zesci huligani ikad registrirani imaju zabranu dolazaka na stadione i morajus e javiti u nablizu policijsku postaju.

Btw ne sprijecava njih ograda nego kazne do par godina zatvora ako zapali baklju il napravi frku na terenu. Makni kolovodje i to je to.
Pa na to i mislim!
Ako se ne varam, mislim da je najmanja kazna za istrčavanje baš 6 mjeseci... i to bez zayebavanja i kojekakvih uvjetnih sranja!!!

Zašto ne izgurati tako nešto i kod nas? Ne vjerujem da su lokalni navijači luđi od njihovih. Dečki iz Armade sigurno nisu! Imam doma jednog od njih koji je frajer samo dok ga ne pogledam malo oštrije. Kad sam mu zaprijetio da ću mu kosti polomit ako napravi još jedno sranje odma je obećao bit dobar. Odma! I to zato jer je BIO SIGURAN da se ne zayebavam!!!

Tako bi bilo i sa drugima...
Kad bi bili sigurni da će nayebat za svaku pizdariju koju naprave, bacanje baklji i pizdarije u 60-oj minuti bi brzo postale samo legenda...


Quote:
Originally posted by Namche
Nekolicina povede sranje a drugi se samo prilkjuce iako im nikada samima ne i palo na pamet da naprave sranje!
Osim toga u masi dobijes osjecaj moci a i bambus ih osnazi
sve u svemu jadno al jebga kad smo balkanci
Povodljivost za većinom i utjecaj Lovranskog ne yebem 5%!!!
Svatko je isključivo sam odgovoran za vlastite postupke! Izgovori tipa ''On se je počeo drogirat jer je upao u loše društvo'' su izmišljeni za luzere...

Znam da je masu ljudi nezadovoljno jer su nesposobni, nemaju posla ili su prelijeni za radit ko fizikalci, ali to ih ne opravdava da ugrožavaju tuđe živote ili imovinu koja nije njihova.

Ako si u qurcu i ne vidiš izlaz... Odi se bacit sa zgrade, ali nemoj druge gnjavit s tvojim problemima!!!
pakleni_patuljak is offline