Pogledaj jedan post
Old 06.12.2007., 13:13   #75
provjeri si na netu uvjete tih raznih kartica, ali ako se sjecam amex je prije pola godine (kad je mene interesiralo) imao najpovoljnije (najmanju kamatu u slucaju rata i najnizu clanarinu), a imali su neku akciju gdje si preko PBz-a mogao dobiti Amex samo jednim pozivom (zato su i pravili probleme ljudima par mjeseci jer nisu ni sami znali kome su sve dali kartice)

ne pokusavam zagovarati niti jednu kreditnu kucu da me se ne bi krivo shvatilo (ja i tako imam samo master, jer sam od ostalih odustala) samo kazem, probaj provjeriti uvjete razlicitih kartica (ali i razlicitih banaka, ne moras imati karticu od iste banke gdje ti je tekuci),

a isto tako koliko znam RBa ti ima relativno povoljne varijante revolving kartica (ako preko njih imas tekuci) pa provjeri i nesto od toga jer revolving ti ostavlja mogucnost rata bez da se ducan ista pita (znaci platis odjednom, a sama kasnije placas rate banci u iznosima koji te vesele, jedino je tako visa kamata nego recimo od amexa), na slican nacin je rijesena i go kartica od Zabe

sad se svasta nudi, a ko sto vidim imas internet pa proguglaj malo banke i kartice
hooray is offline  
Odgovori s citatom