Pogledaj jedan post
Old 02.05.2011., 10:46   #5
Quote:
Carica Hrdalo kaže: Pogledaj post
Primjeri... recimo nakon situacije kad bivaš verbalno napadnut od trojice i pokušavaš argumentirano kontrirati ali sve prebace na tebe i ti unatoč svemu smogneš snage i razloga da se ispričaš, a bivaš najgrublje odbijen da ta isprika nema svrhe...

ma kakvi... ima nas još
Da...znam to...pokušavam ne upadati u takve prepirke, jer znam kako su ljudi jednostavno sretni kad mogu nekoga pobijedit svojim besmislenim razmišljanjima, a sa vrlo malo razumijevanja ili logike.

Ugl. grozan osjećaj...kažeš sorry....a nisi kriv....ali to je druga stvar.
Svi imamo pravo na mišljenje.

Quote:
emofree KJ kaže: Pogledaj post
A sto kaze tvoj ego ,
da jedna njegova, ah tako humana, aktivnost nije prihvacena?
Haha....na kojem je ovo jeziku....ne razumijem baš...

Ne....svi imamo ego...ali nekada bi bilo poželjno da ga zaboravimo.
Samo me interesira...ako mi ne može oprostiti i još govori loše o meni mojim frendovima....onda iza toga stoji nešto.

Quote:
Apophis kaže: Pogledaj post
Nisi jedina. Samo ako ga nisi maliciozno izvrijeđala, nego bila brutalno ISKRENA u čemu je problem?
Ok, kažeš možda nije bilo tvoje mjesto da kažeš neke stvari i to, ali ako si bila iskrena, osoba to nije u stanju prihvatit, zašto bi ti njeno mišljenje poslije i radnje bile iole bitne?
Ja daleko daleko više cijenim ljude koji imaju muda bit iskreni prema meni nego bilo koje druge.

Da, ljudima krhkog ega je lako biti povrijeđen i nije lako oprostiti. Ti si se ispričala, ok, da umiriš svoju savjest i da pokažeš da nisi ne znam, neka oštrokondža. Prihvaćanje isprike iskreno i nije toliko bitno ako misliš ono što si rekla. A misliš.

Da...ja se definitivno jesam osjećala bolje i zaboravila na tu situaciju nakon isprike. Ali on valjda ne želi da zaboravim, čim mi je rekao: Nema šanse da ti oprostim!

Želi da se kajem?? To mi je smiješno.
Žalosno smiješno.
__________________
Hot Iced Steamed Chocolate Vanilla Caramel Dark Latte Mocha Frappuccino Cappuccino Macchiato Coffee, Double or Triple (not sure) and extra Whipped Cream Syrup, make it all Decaf, ...yeah...thanks...
silly_lovefool is offline  
Odgovori s citatom