Tema: Stjenice!
Pogledaj jedan post
Old 03.08.2016., 17:38   #48
evo i mene na ovoj uzasnoj temi,da mi je netko rekao da ce mi se to desiti ne bi mu vjerovala
napale me stjenice,cohanje ujutro,ponoci traje cca 15 dana,mislila sam najprije da su komarci koji me napadaju cim izadjem van,oduvijek sam im meta
medjutim pred cca tjedan dana nadjem na krevetu tragove ko pospricane krvi,nakon toga proklete bestije kako puze,brzo usred noci digla madrace vidim uz rub di šav nekoliko ih,potamanila ih,gledam podnice na rubovima podnica crne tockice di je gamad bila,od tada mjenjam posteljinu svaki dan,perem na visokoj temp,usisavam svaki dan sobu,oprala ju u varikini i amonijaku,spricala podnice WDom cula da to pali,ali nista ne pomaze
sad je to vec preslo u horor,budim se ponoci sa lampicom u rukama trazim ih,ubijam prestrasno
udara mi to na psihu jako,dodje mi da izludim,koliko sam skuzila znaci samo na madracu i podnicama ih ima,makla krevet cjeli,usisala,oprala ispod njega nigdje ih ne vidim.
od ludila planiram kupit nove madrace i podnice da ovaj horor vise stane ali ko mi garantira da ih nece opet biti i da mi sve to novo opet uniste
htjela sam kupit neko sredstvo da pospricam pod krevetom ali koliko citam tu nista nije djelotvorno,imam malo dijete a i imam i psa u kuci strah me koristiti nesto da im ne nasteti da se ne potruju
pomagajte,sta da uzmem i pospricam a da nije stetno ni ljudima ni zivotinjama?
ne mogu zamislit da moram dezinsekciju zvat u kucu
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom