Pogledaj jedan post
Old 02.09.2017., 12:56   #2092
eto su ga prozvali

HOS-ovac

https://www.facebook.com/photo.php?f...type=3&theater


prepiska
Quote:
Krešo Beljak Ma mene su mobilizirali Paraga i Prkačin. Di bi ja "jugoslavenčina" branio Hrvatsku? Glavno da je sada brane oni koji su bili 91 alergični na barut i komarce.

XXXX XXXX zašto je se sad odrićeš kao da je to neka faza u odrastanju? to je pitanje!

Krešo Beljak Gdje si vidio da je se sada odričem? Samo ne dam da mi sole pamet pljačkaši i udbaši koji se sada predstavljaju kao najveći domoljubi. Plenković je moja generacija, ali nije mu padalo na pamet napustiti fakultet i ići braniti Hrvatsku. Ja svoje Hrvatstvo nemam potrebu nikome dokazivati.

XXXX XXXX više puta si rekao na TV-u da nema mjesta pozdravu ZDS pod kojim si kao HOS-ovac morao dati zakletvu. stavljao se na stranu onih kojima je i grb isključivo ustaški i treba ga zabraniti. ok ako se stidiš svega toga, onda se ni ne busaj i reci javno da te je stid što si bio sa nacionalistima i pravašima u HOS-u.

Krešo Beljak XXXX XXXX Prijatelju, ja imam svoje mišljenje i smatram da je za Hrvatsku najbolje zaboraviti prošlost te se okrenuti budućnosti. Ja sam svoje odratovao, i u HOS-u i u HV-u. A zakletvu sam dao i u JNA, pa ne smatram da je bila OK. Branio sam Hrvatsku, a ne Pavelića koji je pobjegao i ostavio sirotinju na Bleiburgu da ih čereće "pobjednici".
__________________
A.Gotovina "U svemu, i u slobodi, postoji - disciplina." 05.08.2020.
twistdrum is offline  
Odgovori s citatom