Pogledaj jedan post
Old 13.09.2017., 22:25   #4337
Ma da cure, slazem se, samponi su tu najmanja i najslabija karika, treba se samo okaniti ovih komercijalnih, vecina drugih ce biti dobra, nece to previse pomoci ni odmoci, ja osobno volim svaki koji mi ne slijepi kosu dodatno i od kojeg me tjeme ne svrbi. Vjeujem svome tjemenu, i ako me zasvrbi, ma moze biti milijun kuna i deklaracija o prirodnim sastojicima, ali to nije to. Bila sam si testni kunic.

Vozacice, nisam znala za E vitamin!! Znam da A vitamin smanjuje mašćenje (ali i s njim treba oprezno jer višak uzrokuje opadanje) i što je prolaktin niži, manje je masti. A sad, na prolaktin utjece stres i moze ga kalcij oboriti. Cula sam za tu saw palemetto, patuljasta palma, kao, u puno tableta je dodatak, mene je strah s tim eksperimentirati. Ima kupiti zasebno samo njihove kapsule, to sam vidjela. Ima netko iskustvo? Netko to i pije da malo dobije na zenstvenosti, haha, blaza verzija hormona, hajmo reci, fitoterapija.
Visoko zeljezo per se nije razlog opadanju, nego je odraz neke jače upale, koja je u podlozi opadanja.

Ajoj, Tintinila, i meni je tako neki dan, nova sam na forumu, i skuzila sam kad god duze nesto tipkam, izbaci me. :/

Zadnje uređivanje Lilivili : 13.09.2017. at 22:57.
Lilivili is offline  
Odgovori s citatom