Pogledaj jedan post
Old 16.10.2017., 16:59   #42
Quote:
killy kaže: Pogledaj post
E neam sad vremena,al cu iskopati sve kad doma dodjem..mislim da lažem jer su dobili premijerno prošle godine neku simboličnu cifru od grada (pa tako i ovu,2017.),ali dok su ih se najviše udaralo 13,14,15,16..ništa. Btw,ovi koji ih najvise udaraju su 2011. dobili miljardu i 400 u civilni/nevladin sektor (ne tvrdim da su imali na raspolaganju svih miljardu i 400),a izgleda da im je primarni zadatak pitati s 1,4 mlrd. zasto Crkva dobiva 350 mil. kn. po vatikanskim ugovorima. :klap:

Bilo kako bilo, svi znamo da je UiO zavistan o proračunu da ne bi izdržali 2 dana. Ljudi rade donorske večere i primaju uplate svojih članova baš kao što bi i svaka nevladina organizacija trebala raditi.
Ja pitam zašto platforma 112 ima više udruga nego članova i što je to
naš civilni sektor,razmjerno s godisnjim prihodima, učinio za prosjecnog Hrvata odkad je ove države?
I ja sam pojeo nekoliko tona kruha u životu, ne znam čemu sad to zbrajanje.

Ali da te obrazujem: Jako puno love love odlazi za sportske i braniteljske udruge koje, kako kažeš, ništa nisu učinili za prosječnog hrvata.
Dio love ide za pomoć bolesnoj djeci i premlaćenim ženama koja bi se ionako trošila da država brine o njima.

Udruge za promicanje građanskih prava su dobile jako mali dio kolača, a ja osobno mislim da su prava koje imaju ljudi dosta važna stvar za jednu ne državu, nego civilizaciju
__________________
Čovjek nije drvo, i vezanost je njegova nesreća, oduzima mu hrabrost, umanjuje sigurnost. Vežući se za jedno mjesto čovjek prihvata sve uslove, čak i nepovoljne, i sam sebe plaši neizvjesnošću koja ga čeka. Promjena mu liči na napuštanje, na gubitak uloženog, neko drugi će zaposjesti njegov osvojeni prostor, i on ce počinjati iznova. Ukopavanje je pravi početak starenja, jer je čovjek mlad sve dok se ne boji da započinje. Ostajući, čovjek trpi ili napada. Odlazeći, čuva slobodu, spreman je da promijeni mjesto i nametne uslove. Kuda i kako da ode? (Derviš i smrt, Meša Selimović)
Srebrni-medvjed is offline  
Odgovori s citatom