Tema: Bitcoin
Pogledaj jedan post
Old 10.11.2017., 06:06   #9848
Evo nakon par godina sam opet zavirio u ovu temu

Jedan od mojih starih postova: https://www.forum.hr/showpost.php?p=4...postcount=1611

I dalje čvrsto vjerujem u svoju tadašnju procjenu ($20k-25k), iako postoji mogućnost da se otegne na 6 godina od dana procjene, odnosno do 2019., mada me neće uopće čuditi ako već iduće godine dođe na tih $20,000+ jer na $10,000 ide sigurno i onda je do $20k samo potrebno još 100%, a ove godine je otišao za 700%

Danas je Bitcoin jači nego ikad, a ETF-ova još službeno nema, ozbiljnih fondova još službeno nema, susjed još uvijek nema pojma kaj je to Bitcoin....
One procjene o $50k+ više uopće ne djeluju pretjerane.

Kriptovalute su budućnost, a sada je prilika da se iskoristi formiranje tržišta i neviđeni prinosi. Dileri si uskoro neće moći dopustiti da ne znaju kaj je Monero, imamo Ethereum, Ripple, Stellar......imamo ICO-e......imamo visoko rizične ala BitConnect sheme koje ljude čine bogatašima preko noći uz ulog nedovoljan za jednu poštenu večeru ili neku pijanku uz tekmu, a ljudi i dalje idu negdje crnčiti da zarade neki sitniš. Oni misle da smo mi koji investiramo u kripto ludi, ali očito je tko je tu zapravo lud

Samo sam nakratko zavirio tu nakon dugo vremena i pozdravljam sve Bitcoin investitore i one koji će to tek postati. Pozdrav i Kucilu koji je vidim dosta aktivan, skoro kao što je bio prije desetak godina na Poslovnom dok su dionice još bile u điru :-)

Kak ono ide....to the Moon!!!!
Bizdo is offline