Pogledaj jedan post
Old 01.06.2009., 19:56   #94
iako je tema već davno pokrenuta imam ti par savjeta..
bila sam na artoskopiji koljena i kod nas je moguće shaverom izravnati hrskavicu.. to su meni radili..nije ti bolno, no ako se odlučiš na to rađe napravi to pod općom anestezijom, makar oni to rade na način da ti zabiju iglu u koljeno da ga umrtve, a pri to me moraš biti jako miran, što je nemoguće jer je to abnormalna bol.. poslije operacije je sve ok, samo moraš na terapiju koja ti dosadi nakon nekog vremena, više jesti hranu sa vitaminom D i kalcijem, vježbati natkoljenične mišiće, ali najbolje ti je voziti bicikl..imaš tablete glucosamine+chondroitin+msm koje su jako dobre, imaš ih u selskoj 215 dućan fitlife, ili bilo di su preparati za sportaše.. bočica od 120 tableta ti dođe 250 kn, ali ako imaš nekoga u kanadi onda u dućanu costco te iste tablete, samo što ih ima 150 kom. dođu 110 kn..ako ti je bilo kako moguće probaj izbjegnuti injekcije u koljenu,to ti je užasno skupo i prebolno..najbolji ortoped ti je Saša Janković u bolnici sveti duh u zg..inače je utorkom u ambulanti,samo što moraš dugo čekati na red po par mjeseci..

želim ti puno sreće
valentina_2101 is offline  
Odgovori s citatom