Pogledaj jedan post
Old 17.03.2012., 17:10   #12
Quote:
Frogger kaže: Pogledaj post
namažu ono nešto ispod nosa, neka mast što mrtvozornici i ta ekipa koriste pa ti to ubije osjet njuha pa možeš izdržat. E kako se to zove i di se može nabavit, zlu ne trebalo?
Ne znam, ali pretpostavljam da sadrži mješavinu eukaliptusovog ulja i onog paprene metvice. Možda malo ružmarina i/ili čajevca.

Quote:
Žuribus Šumasti kaže: Pogledaj post
razbijem zadnje jaje i smrad me doslovno zamanta i zaklecaju mi koljena, skoro sam pao ...nisam nikad omirisao pokvareno jaje opet, ali TO jaje je bilo nešto demonsko
Untisunpora , svi imamo to iskustvo. Vrlo malo toga parira tom smradu.

Quote:
GlupiNick kaže: Pogledaj post
Prije par godina u prepun tramvaj je uletio neki starac. Valjda mokraća, u kombinaciji sa koječim... Ne znam. Strašno, a naravno sam da sam stajao u dijelu koji je najudaljeniji od prozora. "Fora" je da mi je vid jedno 20 sekundi bio crno-bijeli. Kao sekundu prije nego padneš u nesvjest.
Točno znam na što misliš. Držiš disanje na stendbaj, samo da ne povučeš u sebe tu gadariju.


Inače da, slažem se za meso. Bila sam u zadnjim danima kraj vrlo stare osobe koja se danima prije smrti počela dekomponirati. Kvragu, još i ljeti. Pojavile su se otvorene rane na leđima i cijela kuća je zamirisala. Nikad neću zaboraviti taj teški, gusti i upečatljivi smrad. Imala sam dojam da ga neću nikad oprati sa dlanova.
__________________
It is cruel, you know, that music should be so beautiful. It has the beauty of loneliness of pain: of strength and freedom. The beauty of disappointment and never-satisfied love. The cruel beauty of nature and everlasting beauty of monotony.
Göttspöđä is offline  
Odgovori s citatom