Pogledaj jedan post
Old 12.05.2012., 12:19   #217
Moje iskustvo sa FM-om

Htjela sam podjeliti svoje iskustvo, možda nekome neodlučnom pomognem...
Prvi puta sam se susrela s ovakvom prodajom parfema kada sam prvi puta pomirisala Kenzo Amour i morala ga imati. Međutim, moj studenski džep nije podržavao moju želju ni cijenu od preko 400 kn za parfem, a Refanu nikada nisam vjerovala. Tada mi je sestra preko jedne cure s posla koja radi i za FM naručila Amour i bila sam baš prezadovoljna. Meni je bio identičan i zbilja postojan, od jutra do navečer. Da napomenem, ne radim za FM, tako da mislim da sam objektivna.
Od tada sam naručila još dva parfema, Black xs for her koji je bio identičan ali sam imala osjećaj da ipak malo brže ishlapi nego original (kojeg sam imala pa mogu usporediti), ali ništa drastično, i Burberry The Beat koji je bio postojan i identičan originalu. Trenutno čekam Moschino I love love nakon što sam se u parfumeriji zaljubila u njega. Cijena u FM-u mu je jedna trećina cijene u parfumeriji, što je definitivno moja opcija, jednostavno sam se odrekla lijepih bočica koje su duplo skuplje od sadržaja, same tekućine, nekako mi nema smisla davati po 200, 300 kn za bočicu i ime dizajnera.
Po meni je jedini nedostatak što ne možeš izabrati mililtražu nego su unaprijed određene. Ponuda je široka, iako nije svemoguća ali mislim da svatko može naći svog mirisnog ljubimca među ponuđenima.
Ostalo nisam primjetila, možda je sve skupa jedna velika laž, ali kako su po čitavom svijetu rasprostranjeni i imaju dosta veliki uspijeh, ako ispadam naivčina, bar nisam jedina.
__________________
Passion is what's all about. l http://beautyonthecouch.blogspot.com/ l
ange ou... is offline  
Odgovori s citatom