Tema: David Icke
Pogledaj jedan post
Old 24.07.2010., 00:28   #3176
Quote:
_Playboy_ kaže: Pogledaj post
Nebitno, ionako smo svi mi po religiji "sinovi božji".

Icke-ova najvažnija poruka je kod mene prihvaćena, razvijaj svijest, razmišljaj sam za sebe i nebudi ovca a to o reptilima i sl možemo protumačiti na tisuće načina.
Ja čak prihvaćam da mu to služi i kao neka vrst štita da ga protivnici ne shvate preozbiljno ili pak čisto da da odmah u praksi primjenjujemo ono što on želi utisnuti u svakog čovjeka "razmišljanje svojom glavom, ispitivanje svega i svačega".
Ne slažem se. Tada, kada je to rekao to je bilo u kontekstu Isusa. Postoji video snimak te njegove izjave gde on sebe smatra nekom vrstom novog Isusa. tada je još rekao da će Britaniju da razore zemljotresi i talasi mora. Prošlo je više nego dovoljno vremena da se vidi da se to što je bio najavio nije dogodilo. Problem sa ljudima koji se lože na Ickea je u tome što imaju jasno pred očima da on laže, ali to ne žele da vide. Jednostavno to je tip ljudi koji ne misli svojom glavom, tkaoreći ovčice. A kad im neko, kao ja na onoj drugoj temi to i dokaže, onda počnu da besne ili da nešto lupetaju. Stado je uvek samo stado...
Frater HPK is offline  
Odgovori s citatom