Pogledaj jedan post
Old 16.08.2016., 13:11   #69
Quote:
Tomislav B kaže: Pogledaj post
Pa sad, nisu komnističke ideje stjecale potporu bez veze.

Recimo da je sve počelo Francuskom revolucijom. Zašto je do nje došlo?
Zbog izostanka eugenike. Vidim da si i sam svjestan zašto revolucija nastaje. Pravo pitanje je zašto bi uopće došlo do revolucije kad se ona može spriječiti? Mislim da državni birokrati to ne mogu sprovesti već pojedinac sam treba raditi na sebi. Marx je sposoban,istina ali za koga? Za Rotschilda ili za dobrobit radničke klase koja masovno glasa za ekstremnu desnicu jer im kulturološki marksisti dovode proletere koji se ne mogu integrirati pa imaju nesigurnost na ulicama? Nakon što marksisti sruše one koji žive normalno,neće Wargburzi,Rotschildi,Openhajmeri redistribuirati svoj kapital jer te mase nisu sposobne upravljati same sa sobom. Cilj je jasan,stvoriti od Europe Egipat (Kalergi je o tome pisao još prije uspostave EU) i pobjeći sa kapitalom u Izrael koji neće primiti niti jednog imigranta.

Quote:
U trenutku kada nema mogućnosti za vertikalni uspon na društvenoj ljestvici, nastaje revolucija- koju vode je također sposobni ljudi, jednako sposobni kao i ovi protiv kojih ustaju, ali koji eto, nemaju sreću da su rođeni u familiji u kojoj se bogatstvo i status nasljeđuju.
Pa ti kapital moraš steći i imati djecu prema mogućnosti ako želiš a ne imati djecu tako da im ništa ne ostaviš u naslijeđe. Bogati imaju manje djece a siromašni puno. Na bogatstvo utječe inteligencija jer nisu svi ljudi isti i nemaju svi jednake sposobnosti.

Zadnje uređivanje Detektor : 16.08.2016. at 13:33.
Detektor is offline  
Odgovori s citatom