Pogledaj jedan post
Old 21.04.2017., 12:09   #3409
Quote:
shtefy kaže: Pogledaj post
Znam da ću dobiti porciju zbog ovog što ću sad napisati, ali baš me boli... Mislim da se nikako ne može uspoređivati nasilje koje vrši psihički bolesna osoba s nasiljem koje vrši obični kreten. Na stranu što je patnja žrtve ista i na stranu što sistem ne valja ni za jednu žrtvu jednako...

Ono što je KHS ova žena napravila kad mu je zatajila svoju bolest je užasno, iako donekle razumljivo - denial, strah od osude, napuštanja... Ali to je bolest, ne svjesna i namjerna zloća i sadistički užitak u ponižavanju i patnji druge osobe (razumijem i da žrtvi to baš ne pomaže puno). Ali ne mogu vjerovati da se s nekim može napraviti djecu, a još uvijek ne znati da je ozbiljno psihički bolesna. Jedno da, ali više od jednog ne kužim da ga jebeš.
sve stoji...
ali

bolest kao što je granični poremećaj osobnosti teško je dokaziva, ne postoje neki nalazi iz krvi ili laboratorija kojima bi se to dokazalo...
ima sjajna knjiga #Prestanite hodati po ljuskama od jajeta# koja to opisuje
simptomi su fluktuativni, i nestalni
naravno da ne bih imao ni jedno dijete fada sam to znao
svoju djecu jako volim, i po navodima "struke" nema boljeg oca, ali da mogu opet birati, nikad ne bih da se oni rode pod ovakvim okolnostima...
dakle, sad da biram radije bi da se oni nisu rodili...
a drugo dijete dođe jer trudnoća, pa dojenje i horomoni totalno zamagle sliku osobe, prava bolest pojaviila se tekk kasnije
eto,,,
__________________
heroj ulice
K H S is offline  
Odgovori s citatom