Pogledaj jedan post
Old 26.02.2009., 12:08   #85
Quote:
Graham kaže: Pogledaj post
Čuj da si napisala da se zoveš Fatima Nushret, i napišeš Alah je velik (ustistinu jest). Automatski svi tvoji kontakti zajedno sa tobom su u obradi....
Pitaj frenda dal' je Sanader homić i spremna si u bazu podataka ako ikad MUP zatraži podatke. Vjerujem da su naši (ako su pametni) poslali recimo listu riječi koja ima stvara bazu podataka. Možda pretjerujem, ali Mossad sigurno ima samoposluživanje. Spomeni židov i već si u njihovoj bazi.
Možda sam zabrijao što se tiče naših, ali ako već u am. serijama tako dolaze do podataka, znači oni to koriste već odavno.

Moguće da googl i ostale stranice te prirode drži vlada u sjeni preko svog kapitala. Nitko nemože odoljeti zovu novčanica....
jel to istina??
možda zvučim naivno ali zaista me zanima!

BTW. svi vi koji mislite da vam zaključani profil nudi nekakvu sigurnost gadno se varate. Ja kao običan korisnik interneta i facebook-a, dakle nikakva CIA i pizdarije, samo sa malo mozga mogu nać šta hoću o toj-i-toj osobi na facebook-u. Bez obzira na zaključan profil! I tako bilo tko drugi, tko koristi mozak i facebook.
kalei is offline  
Odgovori s citatom