Pogledaj jedan post
Old 24.10.2010., 12:31   #62
Quote:
lana10 kaže: Pogledaj post
Drage žene koliko gorčine i jada izvire iz ovog,
Ahahahahaha.... kako sam znala! Ali moram priznati, očekivala sam takav post od muškarca. Zeznula si me.
Quote:
ako su muškarci niža bića, onda ni ne razmišljate, ne pišete, ne umotvorite o njima, kao ni što ne činite isto o glistama i pužvima....
Ne izvrći. Nigdje nisam rekla da su niža bića. (Iako to ponekad ozbiljno pomislim ) Oni su većinom inertna i indolentna bića. Što se mene tiče, dovoljno je da postoji jedan jedini koji utjelovljuje muževne vrline i da ga ja sretnem. Ostalo su nijanse.

Quote:
Veličanje ženskih vrlina na način omalovažavanja muškaraca pokazuje svu vašu slabost.

Čitajući ove postove ne djelujete mi ni hrabre, ni samopouzdane, ni sigurne u sebe, samo vrlo, vrlo ogorčene.
Ti imaš pravo na svoje dojmove.

Kao što i ja imam pravo na svoj dojam o ženama vođenima filozofijom "kakav je, takav je, ščepaj ga, ne daj ga, jer je muškarac" - nisu ni samopouzdane, ni sigurne ni izgrađene, već očajnički trebaju bilo što muško kako bi kroz njega dobila potvrdu vlastite vrijednosti i privlačnosti.


Quote:
Svaki izbor je bio samo vaš, nenametnut, a iz produkta tog vašeg izbora na vama je da naučite i ne grješite ponovo bez obzira bile vi prevarene ili one koje su bile dio te prevare.

Za sve je postojao razlog, a i greške u vama jednake kao i u njima.
A tko je to osporio? Nisam li baš ja rekla da igru vode žene?
Perzefona is offline  
Odgovori s citatom