Pogledaj jedan post
Old 27.05.2014., 01:02   #72
Quote:
nuklea500 kaže: Pogledaj post
Moja je cool. Na bolovanju je, iako je ozdravila, zamolila doc da joj da jos tjedan da se odmori (prijateljice su) i dosla kod nas taj dan kad je trebala kod doc. Rekoh super, imam tonu obaveza po gradu, sad ci iskoristiti to sto ce majka biti sa sinom koji je prije manje od mjesec dana umalo poginuo. Vracam se ja kuci, preznojena i zadihana, pola sata prije nego cu po malu u vrtic. Pitam dragog gdje mu je mama, otisla kod susjede.
Pitam, jesi li jeo sto? Nisam bio gladan, kaze..Je li ti mama pravila sto? Kupila je tikvice i donijela ih, je li naoravila nesto? Nisam bio gladan, kaze mi muz.
Pa jesi li sad gladan, hoces da ti brzinski napravim neku corbicu? Nemoj se muciti, kaze mi covjek kojem je skoro svaka kost u tijelu slomljena i koji ne moze sam ni vode popiti. Ne poslusam ga, skuham i on sve jadan slisti. Mama mu ni juhu nije skuhala.
I dolazi gospodja i vidi me kako kuham i kaze mi da je tu da mi pomognr sto god treba.
Danas opet dosla i cijeli dan sjedila i pusila i svakih 5 minuta me pitala treba li sto pomoci. Na kraju sam joj rekla da sam sve zavrszila, osim juhice pa ako zeli moze je skuhati svom sinu, dok ja odem po malu i odvedem je u park. Skuhhala mu je.
Nista ne ocekujem i ne trazim od nje, ali zasto stalno pita sto treba pomoci, a jedinom djetetu koje ima ne zeli dati jesti. Mislim, sigurno je ona njega pitala, ali dovoljno ga poznaje da zna da ce on uvijek reci da ne treba jer mrzi biti na teretu.
Zamišljam da je ovaj post napisala svekrva..."Supruga mu nije napravila da jede, ni juhicu mu nije skuhala, otišla je susjedi a zna da on ako i jeste gladan to neće priznat, ne očekujem ništa od nje ali zašto jedinom mužu kojeg ima ne želi dati jesti".

Ne znam, mora da ona zapravo ne voli svog sina, bar ne onoliko koliko ga ti voliš, i iz inata će gledati kako skapava od gladi.
Pretpostavljam da na takav odgovor ciljaš?

S druge strane, možda, ali samo možda, ima realan strah da ne ispadne prenametljiva svekrva koja se u sve miješa i nameće, te ako joj sin kaže da nije gladan onda ga ne hrani na silu, ako se ponudi da pomogne a ti joj kažeš da skuha juhu, onda je i skuha...nije li to vrlo pošteno?
__________________
Frizurica sređena, pomorandža ceđena, brodski podovi, morski plodovi, podno grijanje, intimno brijanje...
smjeskica is offline