Pogledaj jedan post
Old 07.11.2017., 22:21   #115
Quote:
Quistis kaže: Pogledaj post
Kakve su vam dr. Jart maske? One rubber su dosta skupe, jesu li cemu? Probala sam obicnu sheet DR. JART+ Dermask Water Jet Vital Hydra Solution i ok je, ali mi nije vrijedna 5E koliko sam je platila, jesu li druge bolje?



@wendy01, od koga si narucila cica kremu i jesu li te carinili?
i uppsala

Ja sam [Dr. Jart+]★ Sale 45% ★ (sd) Cicapair Re-Cover kremu kupila nakon preporuke od menni, sad se ne sjećam jesam li ili nisam prvo probala dekant.
Naručila sam je sa Sweetkoreje, no link je neaktivan i zato sam stavila random link na eBay.

Koreanci, barem većina njih, na kutiju piše manji iznos nego što je stvarna vrijednost. S njima se može dogovoriti, prije konačnog klika ih se zamoli s par rečenica da ne pišu puni iznos već xy,00 $ - iako većina njih to radi i ovako i bez zamolbe, no ima sellera koji pišu samo puni iznos.

Baš gledam svoju bilješku o toj kupovini, bila je 284,00 kn totalka sa shippingom i nisu me carinili (sama Cica je bila oko 27 $ ili 188 kn.
U biti vizualiziraj si paket, ako je jedna skupa krema od nekih 30 ili 40 $ i nije fizički velik paket, još par uzoraka, kao kod mene - tad držiš palčeve da prođe bez PDVa (carina je drugi namet našoj državi, na luksuzne proizvode).
__________________
Intelligence is the ability to adapt to change.

wendy01 is offline