Pogledaj jedan post
Old 03.10.2017., 16:41   #99
Quote:
nosorog kaže: Pogledaj post
zato jer mi puno klinaca, s kojima radim, kaze da bi im bilo lakse da imaju vise praznika.

a jako puno EU zemlji ima neke prznike u veljaci, tak da to ne bi bila neka novina.
pa svi oni bi htjeli više praznika, što, sigurna sam- NE uključuje to da im se ljetni praznici skrate.
oni bi ih samo više . i češće. ja još nikad nisam srela učenika, ni kad sam ja bila dijete, ni sad- koji se žali da su mu ljetni praznici predugi.

a to što neki imaju nešto u veljači, njih i nema tako puno- većina ih zapravo ima isto što i mi- zima(ili božić, kako se navede), uskrs, ljeto.
ne da mi se sad pregledavati baš svaku pojedinu zemlju, al nasumce sto sam otvorila, nasla sam samo dvije s tjedan dana praznika u veljači.
ne bih se ni ja bunila protiv toga, ali onda treba maknuti praznike sa uskrsa koji je pomičan (i nekad padne već u ožujku) i definirati neke striktne proljetne. al opet, gdje i od kud uzeti te extra dane za te praznike u veljači?
ako uskrs padne u ožujku, ovi u veljači nemaju smisla. ako padne u travnju, mislim da je sasvim ok raspoređeno jer onda sve nekako traje podjednako. iu prvo polugodište, i drugo do uskrsa i onda poslije usrsa.
s tim što mi često puta spajamo neradne dane, pa se i tu zalomi 3-4 dana odmora. ne znam rade li to i u drugim zemljama.

meni isto ne pašu ovakvi praznici jer onda moram na ljetovanje ili zimovanje u špici sezone kad je najskuplje, ali tako je kako je.
a čisto sumnjam da bi se ijedno dijete bunilo protiv ovakvih ljetnih praznika.
a da bi htjeli više praznika, bi oni. uvijek bi još, pa zar ne bismo i svi, uostalom
extreme is offline  
Odgovori s citatom