Pogledaj jedan post
Old 12.11.2007., 20:53   #44
Quote:
Bani kaže: Pogledaj post
pa ima tu vise u tom vojkijevom postu osim igre djece u normalnom vremenu s naglaskom ako nekom to ne pase neka se odseli i jos par poprilicno iskljucivih izjava.... no nema veze....
samo sam htjela ukazati da smo razliciti i da treba imati mjeru kako u busenju stana tako i u djecjoj igri pa da ona bude prilagodena stanu I ako nekome smeta onome sto je drugom normalno da se treba naci na sredini a ne forsirat samo ono sto nama odgovara
Normalno je obavljati fiziološke potrebe u svako doba dana i/ili noći, normalno je uključiti perilicu oko 22 sata kad je struja jetinija, normalno je da djecu nećeš vezati za stolac kako ne bi škripala, skakala, igrala se, pjevala... Onaj kome smeta "buka" koju pritom proizvode (a pripada dozvoljenim decibelima), zaista bi trebao razmišljati o preseljenju.

Nije u redu ne najaviti rušenje zida u stanu. Nije u redu to započeti raditi u 07:15 ujutro. Nije u redu nastaviti do skoro 17:00 sati, znajući da je Kućnim redom propisano kako je od 15 do 17 sati vrijeme za odmor.

Quote:
Bani kaže: Pogledaj post
Iskreno (bez ikakve ironije) ako imas malu bebu u stanu ja ne vidim uopce mogucnost da neko preureduje stan (u smislu kompromisa) dok tvoja beba malo ne poodraste sto cisto sumnjam da bi netko to odgadao za cca pol godine ili godinu.
Da su najavili, otišla bih s djecom prespavati kod mame, u drugi dio grada, pa bih moj otac vozio u školu. Ovako nisam imala mogućnosti maknuti se s njima (ne vozim), a jutrošnja kiša nije pogodovala vožnji bebe autobusom i potom pješačenjem do mame.


To je to.
*leona* is offline  
Odgovori s citatom