Pogledaj jedan post
Old 09.05.2008., 17:15   #66
Kayah,svi znamo da nitko nije uvijek zadovoljan s jednim doktorom.Nekome je netko super u svakom pogledu,a netko dotičnom osobom uopće nije zadovoljan.Tako je sa svime,a ne samo sa doktorima.Moje osobno iskustvo je bilo takvo da sam ležala u Zajčevoj na održavanju trudnoće,a trudnoću mi je vodio dr.Podobnik.Nakon što su mi nakon dugo vremena uspjeli stabilizirati trudove i sa infuzije me prebaciti na tablete,ja sam molila doktora da li mogu ići doma na kućno mirovanje.Moj doktor je pristao ako će mi krvni i nalazi mokraće,kao i ultrazvuk biti u redu da idem doma.Pošto su nalazi trebali stići u subotu,a doktor mi je taj vikend bio slobodan,rekao je da će mi sve reći dr.Leder koji je bio dežuran.I tako došla subota vizita došla i skoro otišla i ja Ledera na vratima da jel su moji nalazi došli.Jesu.I?Sve je u redu kaže on.Ja presretna.U ponedjeljak ujutro dobijem ja sve svoje papire i vozi me sestra mom doktoru na ultrazvuk i dok sam čekala listam ja papire i nađem nalaze mokraće,a u njima piše išerihija.Dođem ja na ultrazvuk,doktor pogleda nalaze i nakon moje priče poludi i pozove dr.Ledera.Inače ako žena ima išerihiju i blage trudove ona ih još pojačava.I sad moj će doktor njemu da kako je to mogao učiniti,da sam ja trebala doma i da jel je svjestan što se moglo dogoditi da smo vjerovali njegovoj riječi i da slučajno nismo gledali nalaze?!A Leder će na to predamnom da ga baš briga jer ja nisam njegov pacijent.Doslovno tim riječima.I što još reći o tom čovjeku.Ja sam mislila da smo svi pacijenti isti,ali očigledno nismo.I žalosno je to što smo i Leder i ja iz istog kraja.Ali ako si strktno njegova pacijentica iskreno ti želim da ti bude dobar.Meni je osobno bilo super što se Podobnik ponašao prema svim ženama isto.Sve objasni,pitaš šta te zanima,za svakoga se isto brine i nitko nema privilegija.Po meni je to pošteno.A doktor mi je već 10 godina.Sad sam ponovno trudna i u 31 tjednu sam.Želim ti puno sreće!
Sany* is offline  
Odgovori s citatom