Pogledaj jedan post
Old 23.02.2010., 19:30   #51
Smile Staački domovi na Volovčici itd...

Quote:
claudia the cat kaže: Pogledaj post
Molim vas moze li mi netko preporuciti neki dom na podrucju Volovcice, Borongaja, Maksimira?
Isto znali li netko nesto o Domu "FIDELITAS" na Bukovackoj cesti 294.
Please ako tko sto zna o ovoj temi, javite se i unaprijed hvala za vase vrijeme.
Ja sam iz Varaždina i znam za jedan privatni kod nas znam da je friško uređen i da još nije gotov ,ali je već unaprijed rezerviran! super kvart, pet minuta od centra i znam da se ljudi trgaju jer će bit malo korisnika a ono usluga je stvarno nekaj, znam jer smo mi pitali za našu baku i cijena je prihvatljiva...kaj je najbolje nalazi se baš u gradu a ne u nekoj selendri, obišli smo ih fakat na desetke i ono kaj smo vidli, fuj, gadi mi se kak neki ljudi opće mogu to zvati "dom". Ovaj je u super kvartu, pet minuta autom do strogog centra Vž a opet miran kvart, Koliko smo skužili vlasnicu nju ne zanima toliko kvantiteta nego kvaliteta. Ono imaju sve, frizeraj, pediker, maser, klopa,isključivo dvokrevetne sobe, ima ih 4 mislim-ma, sve super i 4500 kn.Mislim da to fakat nije puno . Bili smo ti u jednom kaj su nas tražili 3000 kuna kao obiteljski dom, a njih četiri u sobi, kuća izvana izgleda ok, ali kad smo ušli unutra, jao mama, smrdi, nema normalnog boravka za ljude, kuhinja stara 4o godina, koma,nagurana po 4 ležaja u sobu od 10 kvadrata, užas, pa smo imali avanturu s tipom koji nas je tražil 2000 kn,smještaj u nekoj zabiti, kad smo išli gledat još gore od ovog prije.. i citiram, doslovce je rekao ovako "sve primam i pokretne i nepokretne, cijena samo 2000 kn, za sve", ono halo? kak to misli ista cijena za sve? i ovo je najbolje : sam vi baku spakirajte ja sad odma dođem po nju... pa kaj je naša baka, otpad?Pa je živo biće i uostalom mi je volimo!!! ovak nam bude blizu i kaj je najvažnije ženskica kaj to otvara je super.. za Zagreb ne znam, ali čuli smo i išli gledat onaj Zlatno doba ili kak se već zove, a ima ti i neki novi tam blizu Zg, super uređen i cijena je ok, ali ne znam kak se zove
vesssna is offline  
Odgovori s citatom