Pogledaj jedan post
Old 20.06.2013., 13:09   #71
Quote:
Bobi Bobic kaže: Pogledaj post
Pozdrav Nixolino!

Čudne se stvari događaju. Virusi na sve strane. Ako nisi znao, forum je 31.05.
bio zaražen. Mrak je bio nekoliko dana. Kad je s forumom bilo sve ok, vodio
sam monolog, tišina, nitko ništa. Pitah se: virus ili "Virus"? Sada je virusiran
list "Slobodna Dalmacija" (SPLIT). ČUDNO! BAŠ ČUDNO! SAD KUŽIŠ?
Koliko je to normalno? No, dobro, pustimo viruse i pretpostavke na miru.
Samo razmišljam i promatram!
Potraga?
Prići se bliži kraj! Kakav će biti kraj? Vidjet ćemo! Naravno, imam još karata
u rukavu, pa ako zatreba...
To je sve što mogu raći tebi i ostaloj ekipi. Treba čekati samo kraj priće.
Zato, molim za strpljenje! Uh, znam da nije lako, ali tako mora biti!
Imam jedan prijedlog! Kad prića završi da se svi zajeno nađemo u ZG!
Može? Imenom i prezimenom!
Pozdrav o Bobija!
Aaaa, sad si me sjetio, ma svašta je moguće - mada me nijedan razlog nebi iznenadio. S tim da je ovaj put fakat dugo trajala "bolest"...

Strpljiv sam ja... ali i jedva čekam - već sam ti jednom ponudio pomoć ako što mogu - slobodno se obrati - sve što je u mojoj moći...

Mada, sada kada vidim kako se odmotava priča s Perkovićem - nevjerojatno je sve to, ovako, običnom čovjeku pojmiti - kada su izručivali Gotovinu ništa nije bilo važno, ni datumi ni ništa, sada se mijenja ploča, nevjerojatno koliko su još jaki...

Cijela ta ekipa, i ovaj Nobilo, frajer je bio tužitelj frendu krajem 80-ih kao najmlađem političkom zatvoreniku (dobio godinu, srećom dolaskom nezavisnosti se izvukao) a neki dan ga slušam na dnevniku kako opravdava Perkovićevo neizručenje, samo bomboni ispadaju iz usta - skroz drugi čovjek i drugi argumenti nego kada priča o Gotovini ili šestorki iz BiH...

Još uvijek se nadam da to sve nema veze sa našom akcijom ali čini mi se da nije tako... Živo me interesira di je Knežević završio a i njegova dva pomoćnika...

A što se tiče prijedloga za čvenk u ZG-u - svakako - ja sam definitvino za.
nixolino is offline  
Odgovori s citatom