Pogledaj jedan post
Old 25.09.2017., 19:24   #2787
Quote:
AceOfCups kaže: Pogledaj post
Ta njegova Ve ne bi to vjerojatno pokazala na normalan način, sve nekako prikriveno i stalkerski. Znam da su mu smetali iz nekog razloga drugi muškarci iz mog života.
Tražila sam tada pomoć od svog tarot majstora i sve se to može svesti na ovo što i sama vidim: po njemu, privlačim ga previše, kao da ga neka sila tjera u to (moj Pl okačio njegovu Ve i Mo) a on se opire (tranzitni Sa na Ma) jer je sam sa sobom u sukobu, i ima problem sa ženama (Ve 90 Mo)

I digla sam ruke.
Imala sam dečka s Ve u Škorpiji, taj nikad nije znao direktno nešto reći, sve nešto zaobilazno. Ako se hoće vidjeti ili nešto, neće pitati, nego će ili zapovijediti, dolazim kod tebe, ili nešto u toj maniri. Ili inzistira na kavama, a znaš da bi se on tako rado pomirio, samo to ne bi rekao, nego čeka da ti povučeš to pitanje.

Ja mislim da nikog ne privlačim, i da su sve moji umišljaji, bar je sve to tako dosada ispalo uglavnom. tako da trudim se biti što više crno na bijelo, ne zamotavati se u neku priču, i biti hladne glave. Bez obzira što moj Pluton kačio. Trudim se, jel
Maddie is offline  
Odgovori s citatom