Pogledaj jedan post
Old 13.10.2017., 20:41   #5195
Quote:
Teutonic kaže: Pogledaj post
Molim tumačenje.
Ima par tjedana otkako sam se posvađao zbog jedne gluposti koju sam napravio sa curom koja mi se sviđa,ona zna to sve da mi se sviđa ali rekla je da me vidi ko prijatelja,malo je mlađa od mene itd bla bla bla,otkako san napravija sranje ne pričamo.
Prvih par dana san zaboravia na sve to i iša dalje.Ali,
jučerašnju noć sam su sanjao dvaput i to ovako:

1. san-Ja i kolege iz škole (iako više ne idem u školu) sjedimo u nekoj starijoj školskoj dvorani i gledamo neki sport,ne znam koji.Odjedanput,ona se pojavljuje na staklenim vratima (a ja kako smo se posvađali,probao sam je ignorirat),no ona me prstom doziva sebi,pri čemu ja letim vanka i vidim da me dovodi do nekog auta,nije bio obični auto već nešto nabrijano šta bi se moglo vidit u filmovima poput Brzi i Žestoki i sličnih.Rekla je samo da vozim,a pošto još nisam vozija mjenjač mi je stvara problem iako ne znam jel to bitno za san.Tu san završava.

2. san-Pretpostavljam da sam nas oboje doveo do nekog grada,grad ima dosta kanala,te je cijeli kao velika utvrda iz doba baroka,sve lijepo ukrašeno,kolone,kipovi itd.U kanalima plivaju krokodili.Odjedanput nad gradom udaraju minobacači (ne znam odakle) vidi se da je velebna utvrda sva oštećena,te mine raznose ljude kojih je bilo puno,uključujući jednog krokodila,ja ju uspijevam spasit i bježimo.
iz prva dva sna mogu otprilike izvući to da, s obzirom da te ona dovodi do nabrijanog auta koji trebaš voziti i mjenjač ti stvara problem, čini se da to ima poveznicu sa vašim odnosom na način da se moraš priviknuti na jedan novi tempo, veći intenzitet kojemu se moraš prilagoditi, i sama prilagodba tome, prijenos u veću brzinu (mjenjač) ti stvara problem jer se čini da još nisi spreman.

u sljedećem snu se nalazite u gradu u kojem bjesni rat a tu je i krokodil. sve simbolizira opasnost i katastrofu koja je u tijeku. moguće da se u tebi nešto osjeća jako ugroženo i da je zapravo pitanju veliki konflikt u osjećajima. barokni grad upućuje na nešto iz prošlosti što je u tebi još živo i u sukobu je sa sadašnjim tijekom stvari.

moguće da podsvjesno nisi spreman za odnos ili prvo moraš riješiti vlastite suprotstavljene osjećaje a posebno osjećaj ugroženosti koji se tu javlja. što ti kažeš?

Quote:
Teutonic kaže: Pogledaj post
Danas je bio treći,pomalo realniji san.

Mutno mi je sjećanje scena kako smo došli tu ali ovako-nalazimo se u nekoj suhoj travi,dalmatinski krš tik uz cestu,ali ono tik uz cestu znači metar dva od ceste najviše,sjedimo na nekoj deki,sa strane boca bijelog vina,pršut i sir,ona kaže ajmo jednu za instagram.Uglavnom,uživamo u životu.Tad počnem mislit u sebi kako sam došao do ovoga nakon šta sam napravio onu glupost.San završava.

Drugi san koji sam danas sanjao je bio ovakav:Ja slijedim svog mlađeg brata kroz nešto šta se čini kao neki tunel/vojna baza pod zemljom,bilo je puno mladića od 13-20 godina,ne sjećam se ničeg drugog iz tog sna.

To je to nadam se da se nešto može izvući.
mislim da ovaj treći san naprosto govori da ti se ona sviđa i da želiš biti s njom, doživjeti lijepe trenutke i usmjeriti se i fokusirati na ono pozitivno.

napravio si svađu iz podsvjesnih razloga koji su opisani u prethodnim snovima. tu skoro da nisi imao izbora sve dok ne osvijestiš stvarne razloge.

podzemna vojna baza upućuje na podsvijest i činjenicu da negdje u tebi je još uvijek naznaka sukoba (vojska) ili skonost ka stvaranju konflikta.

Zadnje uređivanje landon : 13.10.2017. at 20:56.
landon is offline  
Odgovori s citatom