Pogledaj jedan post
Old 22.11.2007., 12:04   #13
Quote:
amneka kaže: Pogledaj post
jel'da?! aj fala bogu da to jos neko misli, vec sam mislila da sam jedina.
Čudi me to što je ona navodno radila po nekim fensi-šmensi restoranima u Londonu i Italiji. To mi nikako nije jasno jer ako oćes raditi u nekom dobrom restoranu, možeš raditi samo kao pomoćni kuhar (ako i to bez prijašnjeg iskustva), što znači sjeckanje i priprema namirnica po čitav dan... po tome bi očekivala da nožem rukuje, u najmanju ruku ko samuraj, il' slično...

Mislim, ok mi je njena emisija, gledam je, malo mi je ona bez karizme, starmala, ali nemam većih zamjerki (osim na Renea) samo šta ja uopće ne vjerujem u tu njenu priču o radu u restoranima. Meni se čini da ona uči u hodu dok nama prodaje bozu! Mogu zaključit da je dobar učenik jer od kad se pojavila prije par godina jako je napredovala u baratanju s nožem i općenito...

u svakom slučaju ana je po meni pozitivna pojava u našem medijskom prostoru, ali joj jednostavno ne vjerujem...

mislim da i ti i spy pricate gluposti. zena zna kuhati, a kamoli sjeckati i slicno, pojavila se u kruskama i jabukama davno kao kuharica, a prije 2-3 godine radila je u kerempuhu kao kuhar-gost, a ne ucila drzati noz. a restoran u kojem je radila u londonu se zvao river cafe, u njemu je radio i jamie. mislim, nevjerojatno je da jednu od nasih najvecih kulinarskih strucnjakinja vi dozivljavate ko neku jadnicu sta ne zna drzat noz i laze da je radila u nekom restoranu
Lola is offline  
Odgovori s citatom