Pogledaj jedan post
Old 14.11.2008., 13:29   #1224
Quote:
jen21 kaže: Pogledaj post
Inace da nisam toliko bila upucena i doznala iz prve ruke, bila bih skepticna, a ovako sam se i sama napokon uvjerila da nema straha i da je sve savrseno sigurno.

Cak su bila i 2-3 slucaja s malo vecim komplikacijama kojima se nije odmah moglo do nule skinuti, uglavnom zbog cilindara, i ti su se kroz neko vrijeme vratili skinut to do kraja bez da ista dodatno plate.

Eto, malo sam se raspisala al se nadam da sam nekome pomogla.

Ukoliko zelite kontakt broj vozaca, slobodno se javite i pitajte me na blogu
jen21.blog.hr

have no fear!

Ja sam i danas, 2godine nakon operacije, prezadovoljna i bez ikakvih komplikacija ili smetnji na ocima. čista nula
Da je savršeno sigurno tada bi bilo koje komplikacije bile svedene na nulu,tj. nebi uopće bilo ljudi nezadovoljnih zahvatom,a već je dosta pisano da to nije tako,između ostalog javilo se već dosta ljudi koji su prošli operaciju i mogu to potvrdit.
Ostatna dioptrija se i nesmatra ozbiljnom komplikacijom,za ozbiljne komplikacije ne postoji daljnji zahvat koji bi mogao rješit stvar ili bi mogao,ali sa ozbiljnim posljedicama i/ili rizikom.
Trenutno nepostoji laser koji može savršeno tretirat široke ljudske zjenice,čak i sa prosjećnim zjenicama kod dubljih korekcija laserom donekle stradava noćni vid.
Pretpostavljam da koriste Lasik metodu,pošto je sve tako brzo i bezbolno,nego koriste li laserski mikrokeratom(intralase) ili obični?
Ako nekoriste laserski tada se može reći da nekupuju baš sve najnovije što izađe.
Otac od prijatelja se znači bacio u posao,nego koliku proviziju dobiva za svaku dovedenu mušteriju?
I može li link klinike pa da se možda vidi koju opremu koriste i koji laser?
Jolac is offline  
Odgovori s citatom