Pogledaj jedan post
Old 23.03.2011., 13:48   #1109
Quote:
CroMan132 kaže: Pogledaj post
haha dobro poznata priča. Ta krema koju su ti napravili je običan kortikosteroid zato ti se i povuklo, čim prestaneš mazat može se povratit ali i ne mora, ali šanse su ti velike da će se vratit prije ili kasnije.
Prvo, hvala na odgovoru Sve sam se nadala da se vise nece pojaviti Cekam da odem doma pa da mogu ici kod svoje dermatologinje da vidim sto ce mi ona reci. Njoj beskrajno vjerujem jer mi je rijesila ogromni problem s aknama s kojim sam se godinama borila. Nadam se da ce mi ona nesto dobro preporuciti, a ne kortikosteroide jer znam da su jako stetni.

Quote:
CroMan132 kaže: Pogledaj post
Koji ducray? Pretpostavljam selegel? Ti šamponi su po meni prejaki, pogotovo za početnike. Na tvom mjestu krenuo bih sa slabijim iz trgovine tipa fructis ili head and shoulders. Problem je s ducrayom što se tjeme navikne na njega, jer u početku je sve čisto a kasnije i on krene popuštat i perutanje i svrbež postanu 5x gori nego na početku i onda bi ti trebao još jači šampon da to saniraš, a takvog nema.
Kupi taj jeftiniji a ducray ostavi kraj strane. Tu kremu koristi po propisu kako su ti naveli ali nakon nje odmah kreni sa nekom protiv crvenila, tipa sensibio ds jer su na prirodnoj bazi a učinkovite su. U ljekarnoj kupi si omegu3, vitamine b komplexa i biotin da si pomogneš to držat pod kontrolom jer kod tebe je još u začetku, kad se proširi dalje vjeruj mi jako teško se vraća na početak.
Dobila sam Ducray Kelual, sad me vise ne svrbi. Inace, probala sam sve sampone na trzistu (dok jos nisam znala da imam seboreju, a svrbilo me vlasiste): Head and Shoulders, Fructis, Nivea, Loreal i nista mi nije pomagalo, a na kraju sam kupila najobicniji od korpive. Da njega nastavim upotrebljavati?
Za mjesec dana idem kod svoje dermatologinje pa cu vidjeti sto ce mi reci za sve te vitamine i prehranu, a i hoce li mi se vise pojavljivati taj crveni krug kraj nosa. Kao sto sam rekla, njoj beskrajno vjerujem (nije da vas ovdje podcjenjujem, nikako!) i zanima me sto ce mi ona tocno reci o svemu. Ne mogu vjerovati da me jos i ovo uhvatilio, kao da mi one grozne akne nisu bile dovoljne
Dugonoga is offline  
Odgovori s citatom