Pogledaj jedan post
Old 11.12.2016., 20:38   #229
Quote:
JohnDoe-25 kaže: Pogledaj post
A meni se čini arogantnim smatrati da nastavnici i školski sustav ima bezuvjetno pravo na djecu radi stjecanja imovinske koristi(plaće).

Taj tvoj kompletan obrazovni plan je napravljen od osoba koje nisu mogle ili htjele bolje, pa su se uvalili u državnu službu, zatim su upisali fakultet koji ih vodi u obrazovanje, jer nisu znali što bi drugo, a nisu baš ni bistri, iako imaju 5.0. Osim akademske upitnosti, upitne su i obične ljudske kvalitete, ali ne moraš se ti osjećati uvrijeđenom.

Nakon ovakvog posta, školovanje kod kuće dobiva sasvim drugi smisao. Zapitaš se kome ostavljaš djecu cijele dane, i što oni mogu dobiti od te osobe, osim petice?
Jebote, ne sjećam se više od kada je onaj moj post... [emoji54] Pa eto, ja i dalje mislim isto. U međuvremenu je dijete jedne kolegice zbog bolesti moralo godinu dana imati nastavu od kuće. Riječ je o nižem razredu osnovne, klinac nije izgubio puno na obrazovnom dijelu. Ali je jedva dočekao da mu liječnici dozvole da uz asistenta pohađa redovnu nastavu. Škola je toliko mnogo više toga od samog školskog programa.
Ali sto ljudi, sto ćudi. Tko misli da bi to bilo bolje, trebalo bi mu priuštiti. Ionako će nam svima jednog dana suditi naša djeca, možda bude svakakvih iznenađenja.
__________________
Hazen: "Kad vola stavis u palacu, ne postane on kralj nego palaca postane stala".
shtefy is online now  
Odgovori s citatom