Pogledaj jedan post
Old 26.03.2017., 19:19   #8890
Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
ne razumijem to sa Nu, zar je problem pričekati desetak minuta dok se ne oslobodi mjesto?
inače je to lokal u koji nemam želju više doći, prošli put najesen su ostavili otvorena vrata da hladni zrak dolazi direktno na picamajstore ispred krušne peći da im ne bude vruće
ali pola lokala mora imati jakne na sebi da se ne smrznu, s tim da naviju glasno muziku pa osjetiš vibracije kao da si na nekom koncertu
pa konobar donese krivo, pa se pokušava dogovoriti sa mnom da ja to ipak uzmem a pica nije toliko dobra, barem meni
meni nije problem, ali nije mi lijepo sjediti za stolom koji je predviđen za 4 ljudi, a nas je 6. drugo, ja sam rezervirala stol a on meni bezobrazno tvrdi da nisam. došlo mi je da mu pokažem mobitel sa zabilježenim trajanjem razgovora i da se taj stol nije slučajno oslobodio, mi bi morale stajat i molit se bogu da se netko digne.
pizza je mlincasta i brzo se hladi, ali ja sam naručila malu pizzu i pojela je jako brzo propuh ogroman, cijene srednje visoke, mala pizza je oko 30 kuna.
__________________
nema više labavo!
kaduljica is offline