Pogledaj jedan post
Old 24.03.2012., 02:03   #95
Quote:
Meadow kaže: Pogledaj post


Ne znam koliko je ovo dobra ideja. Tako sam došla bivšem, jer me nikako nije htio poljubit, a ja nisam htjela prva. Pukao mi je film i povikala sam nešto kao: 'Dobro jel ti mene više misliš poljubit ili šta?' On se samo ukipio i jedva izustio 'Mislim', ali je i dalje stajao na mjestu, dok ja nisam uzvratila 'To bi trebalo bit sada!'

Da sam i u vezi stalno ja trebala bit od inicijative, jesam. Sad, da li je to povezano ili ne, stvarno ne znam.

Tako da ne bih savjetovala da mu govori da je poljubi. Ili da ga poljubi, bez pričanja o tome, ili da čeka.
samo 1 pitanje, koliko si puta izašla s njime ili koliko je vremena prošlo kad si mu to rekla?

autorice, imaš 2 izbora i dalje se ovako patiti (pa jednog dana ohladit) ili kreni u akciju... šta ima veze poljubi ga prva, pa nije smak svijeta ako te odbije, bar ćeš znati na čemu si... ovako, ako ideš priznavati a ak je on stidljiviji ili šta li već kad se pokaže konkretna situacija možda će samo reći dboro i po svome... ak ga poljubiš odmah ćeš znati šta kako di
darkripper is offline  
Odgovori s citatom