Pogledaj jedan post
Old 05.11.2007., 13:48   #4
Question ZABA/studentski kredit za poslijediplomante(najljepše molim što brži odgovor znalaca)

Poštovani forumaši,

najljepše bih molila što je moguće brži odgovor onih koji pouzdano znaju ispravan odgovor . Naime, hitno moram podići kredit za poslijediplomante (vremenski sam ograničena, kredit mora biti realiziran kroz najviše desetak dana).

Osiguranje studentskog kredita za pokrivanje troškova školarine čine ili kreditna sposobnost građana ili sudužništvo. Znam što oba pojma u globalu znače, no zanima me ŠTO SVE ULAZI U KREDITNU SPOSOBNOST GRAĐANA odnosno kako se određuje kreditna sposobnost? Ulazi li broj djece (troje, maloljetni, osigurana su preko supruga) u kreditnu sposobnost, odnosno smanjuje li istu?

Zaposlena sam temeljem ugovora na neodređeno vrijeme, a trenutno sam na porodnom dopustu do 3. godine starosti 3. djeteta (do proljeća 2009. godine). Nisam korisnik niti jednog kredita, kao niti jamac/sudužnik ičijem kreditu. Suprug je također zaposlen, stalni prihodi, no korisnik je kredita i jamac za nekoliko kredita i djeca su, kako napomenuh, osigurana preko njega. Narušava li to moju kreditnu sposobnost za podizanje studentskog kredita za poslijediplomante?

Najljepše molim odgovor.

Unaprijed od srca hvala na informacijama .

Zadnje uređivanje *leona* : 05.11.2007. at 15:35.
*leona* is offline  
Odgovori s citatom