Pogledaj jedan post
Old 30.11.2006., 11:32   #18
Quote:
VeronikaN kaže:
Bez obzira na tvoju ironiju,na male sive(možda si ti jedan od njih),postoje neobjašnjiva zbivanja,koja se događaju pred više ljudi i to ne nikakvih praznovjernih.
O tome se već razglabalo na forumu i uvjerena sam da nisu sve bila zaje.....
dosade punih forumaša,a i sama sam u životu bila svjedokom nekih.Poradi
takvih kao što si ti ljudi o tome nerado govore.
Osobno sam izuzetno radoznala osoba i nikada isam bježala ni padala u šok,pri nekoj meni neobjašnjvoj pojavi,bilo danju ili noću.
U noći kada je umro moj otac(u bolnici),zlostavljač radi kojeg sam bila prisiljena napustiti roditeljski dom sa 16g,a par godina kasnije i majka(pa je kasnije živjela do smrti u mom kućanstvu) nas troje odraslih bili smo svjedoci pojave za koju ni dan danas neznam kamo smjestiti.
Dakle te noći u 2.ooh probudilo nas je sve troje deranje,vrištanje,nešto između plaća malog djeteta i deranje mačke kad joj staneš na rep.Moja prva pomisao je bila da je na cesti koja prolazi uz kuću stradala koja od mojih mačaka.Odmah sam izašla da vidim što je.Izašli su i moj suprug i moja majka.Dvorišna rasvjeta je izuzetno dobra,tako da se vidjelo kao u po bijela dana.
I tada pred očima nas troje odraslih,nepraznovjernih,trijeznih ljudi s obližnjeg drveta počelo se u zrak,uz neprekinuto glasanje,dizati nešto,što nikada nitko od nas troje u životu nije vidio.Uz polagano udaranje ogromnih,višemetarskih krila,odjekivalo je kao udarci po napetoj koži,neprestajući se glasati,razjapljenih čeljusti(ne kljuna),diglo se desetak metara u zrak i tada doslovno rasplinulo.
Bez obzira koliko se nas troje nakon toga trudilo u kasnijim razgovorima detaljno utvrditi što smo to vidjeli,pretražujući sve dostupne enciklopedije o pticama,nigdje nismo naišli na podatak o takvom stvorenju.
Ujutro nazvala me kolegica iz bolnice i saopćila mi da je otac umro u 2.ooh.
Moja majka je sve do smrtnog časa tvrdila da je to bio očev duh,odnosno ono u što se pretvorio kao osoba koja je gotovo unišila živote dviju žena i petero djece.
Nikako nisam mogla prihvatiti takvu tvrdnju jer sam mišljenja da je takvo obličje demona,plod ljudske mašte,ali do dana današnjeg nemogu objasniti što e to bilo.

E mom jednom dobrom prijatelju se dogodila slična stvar, samo šta je njemu to krilato stvorenje stalo brato poviše kreveta jednu noć. Da malo bolje objasnim, on se probudio u noći i vidio poviše kreveta svog brata neku sjenu veliku sa krilima koja mu je gledala u brata. Brat je čvrsto spavao i ništa nije kužio. A prijatelj mi kaže da nemožeš stat gledat u to stvorenje i da ga je tako dobro zapamtio da bi ga sad mogao nacrtat
hereticST is offline  
Odgovori s citatom