Pogledaj jedan post
Old 08.05.2010., 19:13   #12
Quote:
Brogan kaže: Pogledaj post
to je vrlo bitno za temu!
samo sam se nadovezala na shadyev odgovor jer po njemu frajer u frajeru vidi smao "kitu" (pristojniji izraz) a ljubav kao da ne postoji.

zato sam napisala da se tehinčki ja mogu (ali to ne radim) zadovoljavat sa jako puno stvari i osoba ali u njima ne vidim samo hodajuče penise jer je on u raspravu počeo ubacivat lutke za napuhavanje i kojekakve životinje

Quote:
Brogan kaže: Pogledaj post
imam filing da ti namjerno cenzuriraš svoje misli, kao što to ponekad rade vjernici.
na koj dio točno misliš?
tj. koj dio misliš da cenzuriram?
slobodno pitaj, odgovorit ću ti, nije problem

ako jesam nešto "cenzurirala" nije bilo namjerno

jer se meni čini da mi zapravo imamo isto (ili barem slično) mišljenje ali da se krivo čitamo

Quote:
Brogan kaže: Pogledaj post
naime, zna se da je ljubav, pa zatim i seksualnost najdublje što se možeš s nekim povezat.. ljubav uključuje cijelu osobu i odražava tvoju osobnost.
naravno

Quote:
Brogan kaže: Pogledaj post
Jesi li ikad razmišljala zašto tvoj prijatelj voli frajere ili tvoja prijateljica curu? Jel to samo urođeno..ili ima neke veze sa procesima u umu?
Zašto ti ne voliš cure na način na koji ih voli tvoja gej frendica? Sama si rekla da se radi o ljubavi? Zašto ona voli cure, a ne muške? Zašto se tvoj frend zaljubi u lika, a ne u žensku? Pazi, nema to veze sa požudom, rekla si. Radi se o nečem u psihi...
ne samo razmišljala.
pitala i razgovarala.

i došla do zaključka da na isti način na koj sam (npr) ja gledala na muškarce dok sam bila solo (i ne mislim samo na hodajuće penise ) na isti način i oni gledaju na njih.
tj, žene na žene, muškarci na muškarce ili na oboje ako su bi.

i na isti način na koj ja volim svog dečka i moja frendica voli svoju curu (čak su i u vezi 5 god duže nego ja sa svojim dečkom *samo pokušavam ostalima pokazat kako se one ne voel kao frendia frendicu nego cura curu*) ili frend dečka

a neki kao da imaju mišljenje da ako je muškarac gej da su mu na pameti samo tuđi *určevi ili ženi tuđe sise.

(naravno, ima i onih kojima je samo do sexa ali njih ima u svim sexualnim skupinama i ako bi u temu unosili apsolutno sve mogučnosti srušili bi server od postova XD)

ugl, ono što sam htjela reć (a što moji prijatelji potvrđuju) je da ako si gej ne gledaš na druge kao na sexualne objekte () nego i kao buduće partnere a.k.a ljubav postiji

i ako se desi da dođe do prekida su u jednako povrijeđeni kao i hetero a ne odmahnu rukum i "ah well, i tak si nađem drugog do sutra"
__________________
You can't use butterfly language to communicate with caterpillars
serpentine is offline