Pogledaj jedan post
Old 08.06.2011., 00:19   #1009
Pozdrav svima,
ja nemam ms ali čitam vas jer ga ima jedna od najbitnijih osoba u mom zivotu a to je moja najbolja prijateljica i ako Bog da kuma, pa kao da imam i ja. Ona ima 24 godine, najbolju dušu i ja je volin puno puno. Njoj je ms dijagnosticiran prije par godina i od tada ima uspone i padove ako to mogu tako nazvat. na dane joj je dobro a nekad joj se manta, trese joj se ruka, gubi ravnotezu i sl. Kad idemo vani na kavu ja je volim uhvatit pod ruku ali vidim da to njoj smeta i jasno mi je zasto al ja se jednostavno bojim da ne padne. Zanima me smije li i je li dobro da ona šeta jer znam da ne može dugo šetat, svako malo mora stat? Ja sam čula da bi bilo dobro da šeta zbog mišića al njoj se ne da jer joj je tesko pa ne znam smijem li je forsirat????
Što se hrane tiće, znam da ne jede svinjetinu, ne jede zasoljenu hranu. Moze li mi itko tocno rec sta sve ne smije jest jer je tvrdoglava i cesto zna ic protiv sebe i trpat u sebe šta joj se jede?!?
Nekad zna zapalit i to sam gore procitala da ne smije.
Njoj su doktori vise puta prepisivali krive ljekovi, krive injekcije i sl. Kako je to kod vas? Mogu li oni to tek tako puno puta griješit?
Dajte mi molin vas neki savjet, bilo sta

Hvala puno
kolacic10 is offline  
Odgovori s citatom