Pogledaj jedan post
Old 17.08.2011., 17:14   #1198
Quote:
anya kaže: Pogledaj post


nije lako biti ucinkovit prvi radni dan
evo slike


Sa koje stranice se može ovo naručiti?


Inače, ja još naručila niacinamid i ostale sastojke ali svakako mislim.. Dobila sam masku rejuvenal (sa zeolitom) ali nju ću isprobati tek nakon ljeta jer još idem na kupanje, mada piše na njoj da nije agresivna...koristii se za ujednačavanje tena (više je za akne pa ne znam koliko će biti efekta) ali javim je li pomogla...Može se od jednog pakiranja napraviti 15 profesionalnih tretmana kod kuće...
napisala sam na temi kreme sa spf, mogu i ovdje ponoviti.
prvi mi je kupila frendica negdje vani, ne sjecam se gdje. kod nas ga uglavnom nema, barem zasada.
ovo je provjereni seller od kojeg sam narucila i stiglo je jako brzo

http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll...84.m1439.l2649

Quote:
Nika4 kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima!
Evo i ja se pokušavam boriti protiv mrljica na licu. Ima par dana da koristim niacinamid serum, još ne vidim razliku, ali tek sam počela. Do ovog ljeta nisam imala problema s flekicama, ali ovo ljeto sam sva isflekana, na obrazima i iznad usnice. Plus popucale kapilare i proširene pore.
Ne znam što mi se dešava s kožom ove godine. Bit će da starim .

Tako sam odlučila krenuti u boj! Prvo serumići (xenin i kokin), a na jesen retin. Ima da izgledam ko curica

Vidim da spominjete i Instant mineral spf 45.
Ja nemam to, ali sam nabavila ovo http://www.feelunique.com/p/Invisibl...ing-Powder-12g

Manji je spf, ali dobar mi je za popravke preko dana kad sam na poslu.



dobrodosla nika
samo polako sa tim serumima, a pogotovo sa retinom, da ne bi bilo joj
c mazi ujutro, a niacin popodne, kasnije mozes i navecer, nemoj prekoraciti dozu niti niacina, ni glukozamina. to je dosta jako.

ovaj zinc puder sto si stavila link sam gledala i obilazila ko macak oko vruce kase mislim da sam negdje na forumu i pitala da li ga je netko koristio, al ga na kraju nisam kupila. kakav je?
ja sam se bojala isusivanja, imala sam osjecaj da bi me jos vise dehidrirao. stalno me asocirao na cinkove kreme za isusivanje pristica imam mjesovitu ali dehidriranu kozu, kakva je tvoja i kako ga podnosi?
top-secret-koka is offline  
Odgovori s citatom