Pogledaj jedan post
Old 29.06.2006., 23:59   #5
Quote:
geza kaže:
Ja sam vrlo precizno rekao da čovjek posredovanjem svoje inteligencije stvara atome materije Ponavljam: ATOME MATERIJE ! Ja nigdje nikaDA nism napisao niti mislio na Materiju, t.j. na relaciju materija - energija.
Dakle, žao mi je da ti kao i mnogi drugi ne vidIte da čovjk stvara atome materije koji ne postoje na Zemlji niti u bližem svemiru. Riječ je svakako o transuranskim elementima. No čovjeka stvar i sve deruge atome od vodika do urana, a stvara već i antiatome. ( CERN )
Uistinu je čudno da ti to ne vidiš, da to ne znaš i ne pridaješ tome značenje, a termim MAN MADE ATOMS je već dugo u opticaju kod kreatora fizičara naročito u DUBNI.
Primjedba: Nalazimo se NA RUBU ZNANOSTI!

geza, da bih ti malo "pomogao" iznijet ću jedan svoj tekst koji je nastao prije mnogo godina - a nalazit će se u knjizi na kojoj radim mnogo godina.
(Preciznije, do danas 18 godina).

"...I kao što atomi "žive" po Zapisu tako su i spojevi atoma (koji su U POČETKU Kreirani od Prirode a Stvoreni od Stvoritelja - a KASNIJE i od Inteligentnog živog bića) formirani po Zapisu, i kao "živi" se vode u Onostranom području pod Svojom šifrom.
I Svi "Zapisi prepoznavaju" atom ili spoj atoma po Šifri koja Mora biti NA SVOJ NAČIN vezana za Energetske mreže 53, (43), 32, (28) i 23 (18) i 13.

Dakle, ponovit ću: atomi žive!
I nije to samo moje mišljenje.
Tako je englez Rupert Sheldrake, biokemičar i stanični biolog, objavio svoju doktrinu, koja se u mnogome izjednačuje s mojom - a ta je, uz ostalo, da atomi žive!
Ipak moram primjetiti da i ovom naučniku nedostaje vremensko razdoblje od Vremena kada se je PROBUDILA PRIRODA - pa sve do Stvaranja "MATERIJALNOG" KOSMOSA (dakle do "velikog praska").
Jasno, svojim spoznajama i tvrdnjama Sheldrake se je "stavio u poziciju da ga je (NE)-Znanstvena mašinerija" proglasila Znanstvenim otpadnikom.

No još nešto je interesantno znati.
Atomi žive - ali se oni ne vezuju SAMI OD SEBE.
Također, atomi se ne mogu SAMI OD SEBE ni razvesti.
Naime, vezivanje atoma, ili Razvod atoma mogu uraditi:
1. Stvoritelj,
a "uz Njegovu asistenciju"
2. Čovjek.
I NIKO VIŠE!
delija is offline  
Odgovori s citatom