Pogledaj jedan post
Old 28.11.2017., 18:18   #4290
Quote:
Xenoborg kaže: Pogledaj post
Ne znam je li tko popratio, ali jučerašnja Bujica bila je jedna od najdojmljivijih desničarskih perverzija koje sam vidio zadnjih... tjedana. Gost je bio uvaženi groupie Kolinde Grabar Kitarović, Tihomir Dujmović. Dujmović je nedavno napisao kolumnu u kojoj izvodi klasični desničarski performans - napada nekoga, pa se tako obrušio na Stankovića i napisao da bi u studio mogao dovesti i Ratka Mladića. Potom je otišao na gostovanje Bujancu koji je svojevremeno u emisiji telefonski ugostio Šešelja te u četničkom maršu lamatao četničkim kapama.

Govorio je i o Mandiću jer je domoljube nazvao huljama (fora, cijelu je emisiju omalovažavao Mesića, Josipovića i SDP, ali svejedno bi krojio slobodu govora), o krivcima za otkazivanje emisije na HRT-u niti riječi (jer je vode njegovi kadrovi pa su se prebacili na probleme za vrijeme Račana), a Kitarovićka vodi suverenističku politiku jer se sastala s Trumpom, Putinom i Erdoganom. Mesića su omalovažavali jer je posjećivao Azerbajdžan i Gruziju. Države koje su glasale za nas da uđemo u VS UN-a prije 10 godina, dok je Kitarovićkin SAD bio za Češku.

Jako zabavna emisija.
I ti slučajno naletiš ili inače gledaš?
Ja sam prebacila na minutu, u toj minuti Dujmović je kukao jako da se predsjednicu ne prati adekvatno, da ju se omalovažava i da nije s njom napravljena suvisla emisija. Onda sam prebacila na 24 kitchen.
KatarinaRi is online now  
Odgovori s citatom