Pogledaj jedan post
Old 25.02.2011., 09:28   #3254
Quote:
simply nice kaže: Pogledaj post
Ja sam zvala neki dan matični ured u Puli i rekli su mi da izlazak maticara na teren košta 2300,00 kn.
Ukoliko je dalje od Pule onda se računa i ta udaljenosti i ako je eventualno neki praznik te kasno večernji termin.
Najbolje je otići tamo i dogovoriti se sa njima. Ovo je okvirna cijena.
Uglavnom manje od toga nije.
to ti je cca to, jer se na cijenu izlaska još plaćaju papiri (izvadak iz matice vjenčanih i vjenčani list) i neke takse.

Quote:
Lulu7 kaže: Pogledaj post
Hvala vam cure! Tako nesto sam I prepostavljala oko 2000-3000 tisuce. Tako je to kad se zelim udati na moru, to se nazalost treba platiti. Sta je istina da se ne mozemo s maticerem dogovoriti termin vjencanja nego najranije 40 dana prije? Ako je tako to mi je mali problem, jer necemo imat okupljanja doma nego ce direktno gosti doci na mjesto vjencanja, a kad ne znam sat malo je nezgodno radi pozivnica. Racunat cu s tim da ce maticar biti slobodan u vrijeme koje odredimo.
Mi smo se bez problema zapisali za termin i vrijeme 6 mjeseci prije svadbe (nazvala sam ured i zamolila rezervaciju termina), a 30-40 dana prije otišli na konkretan dogovor i plaćanje. Radi se o matičnom uredu u Zaboku, ali trebala bi praksa biti ista u svim uredima pa nazovite što prije i pitajte.
Mayo is offline  
Odgovori s citatom