Pogledaj jedan post
Old 21.09.2007., 15:07   #16
Moguće zlouporabe kartica na net-u, bankomatu

Korisnica sam ZABA-e od doba Pcelice, preko svih ZABA paketa, imala stambeni kredit, otvorila Go Card blabla bal..........

Kupila sam kartu za koncert u NYC preko jedne firme koja se bavi prodajom karata. Majstori su moje podatke, ukljucujuci i broj kreditne, bez mog dopustenja poslali trecoj firmi!
Treca firma mi fino naplacuje 9 USD mjesecno za neko clanstvo. Nadjem forum istih kao ja kojima se isto desava,ali su svi Ameri, i svima je njihova banka blokirala kreditne kartice i naparvila refund jer su bili obesteceni.

Zadnjih 2 mjeseca vodim bitku sa "odjelom za reklamacije" jer im pokusavam objasniti da to nije moja krivica i da sam nasla stotine drugih kojima se desila ista stvar. Gospodja me na fini nacin otkantala i rekla da sam si sama kriva i da mi banka moze blokirati karticu, ali da ce "mjesecno clansto" dolaziti i dalje. Ma nemoj?

Kontaktiram pro bono odvjetnika u US (oni imaju te stvari da se ne zajebavaju sa nama kojima je glupo placati 9 USD za nista) i majstor rijesi refund i sisnu mi ga nazad na karticu.

I pise mi ona ista gospodja i kaze da evo mije povrat stigao i kako su oni ucinili sve da to bude brzo. Ma mamu im jebem! Prvo sam ja kriva, pa snadjem se sama, pa vidi da mi je povrat dosao, pa javi kako su to oni sredili!!!!

Cekam novu karticu preko mjesec dana. Odem u banku jucer i oni kazu "joj pa zaista ne znamo gdje je kartica i sto je zapelo".

Pa ti budi u vodecoj banci u Hrvatskoj.
zrix is offline  
Odgovori s citatom