Pogledaj jedan post
Old 16.01.2012., 14:16   #4
Quote:
epox kaže: Pogledaj post
E klasa 220D tog godišta najgori mercedes ikada.tad su počeli surađivat sa amerima i dobili su koroziju,lukas pumpu.kod mercedesa uvijek gledaj redizajn modele.C klasa isto to jer je isti motor ali ima manje problema sa korozijom.Razlika između C i E je u klasama,E je veća klasa skuplja,duža,komfornija itd sve što se podrazumijeva pod klasom općenito.
Daj ne brljavi! Imam oba w202, jedan je 250 turbodizel iz 98e godine i nema ni grama korozije, niti ima lucas pumpu!

Drugi je w202 220 CDI 2000ta godina isto nema korozije ( upravo dobio daljnje 2 godine TUV)

I nije u svim w210 LUCAS PUMPA!

Ne volim kad se paušalizira, ok ovo što je u HR na cestama su drlozi iz 5 ili 6te ruke

Svaki rabljeni auto treba dobro pregledat pa tako i oba ova modela mercedesa....ako je zdrav onda će iostat zdrav ( lim) a mehanika je ionako pouzdana i vječna! Moji oba imaju 200.000 km i niti je CDI imao problema sa injektorima niti je 250 turbodizel imao problema sa pumpom!


A lim ako i ima korozije ....to je na rubovima blatobrana, rub poklopca prtljažnika, rubovi vrata....što nije niti teško niti skupo sanirat!

Ja unatoć godinama ne namjeravam se "rastat" od nijednog od njih!
__________________
W213 220d ....
Actros1841 is offline