Pogledaj jedan post
Old 28.01.2007., 19:17   #10
E care, svaka čast za izbor teme!
Mene to jebe od jedno 2005.Kada su se nudili rani paketi dsl, ja sam odmah podnijo zahtjev, naravno dobio sam onu poruku o prilagodbi mreže, ali mislim si kako se prije nisam s tim susrećo, to će oni riješit garant, no malo sutra.
Zvao par puta, no nitko mi nije rekao konkretno u čemu je problem(ko da nitko ništa nezna tamo).
Tako je došla .duo akcija, i iz znatiželje sam provjerio dostupnost, kad ono jupi!
No, da, bijah naivan misljeći da mi je dostupan .duo kad nije bazični dsl, no eto iskonovci mi obajsniše da je nema niš dok imam pcm.
I eto mislim si super idem sad da se konačno riješim problema.24.11.06 podnesen zahtjev za skidanjem pcm-a u Savskoj, no do dana danšnjeg ništa ne napraviše.
Zvao sam ih da pitam, jel ima kakav rok u kojem moraju doć, kažu nema, ali obično dođu u roku mjesec dana(što su mi rekli i kad sam predao zahtjev), i sad jednostavno neznam šta više da radim.Ne da mi se ništa preveć natezat s njima, ili sjeć kablove, jer telefon nije na mene, već na starog kojeg sam jedva nagovorio da idemo napravit zahtjev za skidanjem pcm.
Eto jednostavno neznam šta da radim...
rexfo is offline  
Odgovori s citatom