Pogledaj jedan post
Old 27.04.2012., 15:38   #9940
Quote:
zoim kaže: Pogledaj post
Izvini na skarceni post,znam da ne zameras
Zelela sam ovaj deo posta da potenciram,jer ja se potpuno slazem,posebno sa boldanim.
Cesto se pitam dali je sve u redu sa mnom
Zoim, canim, to se pitam svaki dan! Nije bas da sam mlada, a ne pamtim ni kada sam bila da sam ovako nesto osjecala prema nekome koga ne poznajem, ali meni Murat sa svojom glumom uljepsa dan Prosto u sebi nosi neki mir i ljepotu duha, da kad ga gledas, moze to biti i teska tematika tipa njegove nove serije, to prenosi i na tebe

Quote:
zenzo117 kaže: Pogledaj post
Wimbledon, pozdrav ti.

Što se tiče Murata i njegovog izgleda postaje sve jasno. Da se nisu izdogađale "neke" stvari on bi danas stariji pet godina izgledao još bolje nego u Antakiji.
Kosa kratko ošišana, oči tople, nježne. Usne pune, vrele. Osmijeh, ajme. Obrve povijene
a ispod njih pogled, evo već sam pala.
Ramena lagano povijena, ruke nježno obavijene oko "moga" struka.
Noge jake muške u raskoraku na "evo". Tbuščić nema, samo pločice, ljubavni tapit ajme.
I samo kaže GELJ.
Sigurna sam da bi najmanje "ovako" izgledao jer njemu je samo 33. Ovo "moja" nisam ja, mi se raumijemo zar ne.
Zenzo

Koljena mi zaklecala od tvog opisa Kao da ga vidim kako kaze "Gel" Zaljubila sam se u neke turske rijeci, tipa canim, gel, güven i evet.....

Meni plocice puno ne znace, i sto rece Bhea, nije ih bas ni imao u Asi, pa nema ni drzanje neko..itd... ali sve skupa upakovano sa puno karizme, karaktera i sarma, meni neodoljiv!

Asi Demir, tek sad vidjeh fotku, i ispustih uzdah, WOW, ovakav mi je ubjedljivo najprivlacniji!!!! Hvala!

Zadnje uređivanje Wimbledon : 27.04.2012. at 15:46.
Wimbledon is offline