Pogledaj jedan post
Old 30.01.2008., 22:06   #112
Quote:
Bassconnect kaže: Pogledaj post
Pijem Xanax SR 1 mg 2x1 već 10 godina i nemam nikakve smetnje, niti mi organizam traži veću dozu.

Sve je to individualno. Nekom receptori nakon 6 mjeseci polude, traže još jaču dozu, netko se zaustavi na jednoj dozi isto kao s AD i može ih piti cijeli život u istoj količini.

Al, imam apstinencijske kad prestanem. Smanjivao sam doze i potpuno bio čist 7 mj. al nisam mogao radit, svaki socijalni kontakt sam doživljavao kao stres, kočio sam se, vrat mi se iskrivljavao, jezik mi se kočio, teško sam govorio, spavao sam 3 sata dnevno i nikako nije išlo na bolje, pravi histerik

Pokušao sam s manjom dozom, no isti vrag, meni mozak poručuje ; "želim 2X1 SR Xanaxa, o manjoj dozi nećemo ni razgovarat"

I solidno se osjećam, nisam baš za javne nastupe, al funkcioniram. Nikad me nisu htjeli hospitalizirat, već sam išao jedno 6-7 puta ambulantno psihiću, koji vrti olovku, gleda u stol, malo popriča i kaže ; "javi se ako se pogorša"

I molim objašnjenje; kako da prestanem uzimat lijekove kad me psihijatri ne žele primit na psihijatrijsko lječenje, jer još nisam prešao lajnu (granični), lijekovi mi relativno pomažu, a ja bih htio bit ko svi ostali ljudi, dakle bez ljekova
javi mi se na pm, nešto ćemo sredit
__________________
Uploadanje turbofolk muzike je ZABRANJENO ! THR
normall is offline  
Odgovori s citatom