Pogledaj jedan post
Old 24.06.2009., 08:03   #13
Quote:
minnie158 kaže: Pogledaj post
Foresst, hvala ti puuuuno!!!!!

Nisam uzimala laksative , povraćala sam. Prije jako često , sada se to jaaaako prorijedilo ali još sam daleko od potpunog ozdravljenja.

Najgore mi je bilo kada sam ginekologici rekla da imam bulimiju a ona je okrenula očima o počela sa jezikovom juhom. Nakon tog krenula je pisati koje sve krvne pretrage trebam obaviti pa sam ja pitala i za elektrolite. Na to će ona mudro ( naravno , uz okretanje očima ); dobro , ali gdje bi naše zdravstvo došlo kada bi mi stalno radili elektrolite a vi ćete i dalje povračati. Da nebi bilo zabune , išla sam u jednu poznatu ( i razvikanu ) polikliniku.

Znam da spadam u rizičnu skupinu trudnica, ne tražim nikakve beneficije, samo da me se doživljava i tretira ko čovjeka ( joooooj... , kak sam ljuta ).
Ženi u opće nije jasno da želim to dijete , pa makar to značilo da ću doći do 100-tke ( pa kaj , toliko je i Simonica imala u trudnoći ).

Dragi je tu od uvijek. Malo se prestrašio na sretnu vijest , ali sada smo zajedno sretni . I prije nego smo prohodali znao je za moju bolest i borbu protiv iste. Stvarno mi je drago da ako već kroz sve to moram prolaziti , da me on drži za ruku i korača samnom kroz probleme.
Jučer je rekao nešto predivno - da je cijela ova situacija kao da hodam po gimnastičkoj gredi, ali je on visok pa će on hodati po čvrstom tlu a ja se mogu držati za njega i neću nigdje pasti , ako se zaljuljam on će me uhvatiti!
Pa ko ga nebi volio.....

A jesam se sad rascmoljila...., sorry

Uzimam Prenatal od Twinlaba. Za sada samo to, kad budu gotovi krvni nalazi onda će mi po potrebi dodati još nešto.

Draganica , thanx , jurim sad tamo javiti se
bum se čuvala , no sikiriki
Prvo cestitam na velikom napretku!!! Sve pozitivne vibracije ti saljem da trudnoca prodje za 5 i da se potpuno izljecis od bulimije...Moja rodica je bila bulimicarka dugi niz godina i danas ne moze imat dicu...Ona je slucaj kad je bulimija uzela maha i "oduzela" joj sve zive jajne stanice tako ona danas ne moze ostat trudna sa svojim jajnim stanicama, vec donatorskim.

Vjerojatno ti imas jak organizam koji sve to dobro podnosi.Ma zelim ti svu srecu!!!
ice cream girl is offline  
Odgovori s citatom