Pogledaj jedan post
Old 13.10.2010., 14:54   #8
Quote:
Termination kaže: Pogledaj post
Nisam ni vidio da je Gerta odgovorila prije mene... Hoćeš li raditi punkciju ili ne odlučuje specijalist nuklearne medicine. Određeni postotak (do oko 10%) hipoehogenih čvorova štitnjače je maligno. Citološka punkcija je najpouzdanija metoda za provjeru malignosti, iako postoje i neki znakovi na UZV-u koji mogu ukazivati na pojavu maligne tvorbe. Tih znakova ne vidim na ovom nalazu. Otiđi doktoru.
Poštovani,mr.primarijus koji je radio UZ rekao je da nema razloga za brigu,jer sam ja radila nalaz protoka krvi gdje je isti dr.uočio te čvorove na štitinjači,koji su tada bili 7mm,sada je 8mm,i citirat ću ga:"u 1 mm ne gledaj!" razloga za paniku nema,kako reče,jer sam ja odmah pitala dal bi se vidjelo nešto što nije ok,kaže da da. Jutros sam nalaz odnijela svom ORL dr.koja kaže da nije ništa strašno,nema potrebe za punkcijom i sl. Dala sam bris grla jutros,a sutra idem raditi hormone štitne žlijezde,nekada sam i njih kontrolirala prošle god.i bili su ok.
Pored svega ovoga ja se zaista osjećam jako dobro! Nemam nikakve druge probleme izuzev te neke nelagode ždrijela (moj post ima već pod ovim nazivom na forumu) I moam istaći da nisam iz HR. Očekujem brz odgovor Veliki pozdrav!
simfonijazivota is offline