Tema: Činčila
Pogledaj jedan post
Old 16.02.2011., 20:19   #67
da, degui ne vole samocu, obozavaju drustvo, trlja brlja. ova moja balavica pozeljela degua i ja na kraju kupila 2-par. kad se doda krletka, pa one lopte u kojima divljaju po kuci, pa sijeno, pa piljevina, pa neki mineral koji grizu ? - poput ssipine kosti je i jos tristo cuda, mogla sam kupiti tele i strpat ga u skrinju.

da dojam srece bude veci, od te zivine nikakva korist, meni su osobno ruzni i smrde i jos sam dobila info da je greta trudna ( valjda) i da cemo dobiti podmladak. kad se gretica porodi, biljezim se sa stovanjem-ljubitelji tih cudnovatih vjeverica sa ovog foruma dobit ce ih potpuno besplatno, samo da ih se rijesim.

pitanje; koliko traje trudnoca, sto jos moram kupiti u kavez-imaju kucicu i sve sto im je potrebno, smije li u trudnoci juriti po sobi u lopti i koliko obicno komada donesu na svijet? ( psihicka priprema). sad ce ljubitelji zivotinja opet skociti na mene sto ne volim tu zivinu ali macke ih se boje, razbjezale su se nemam pojma kuda, unatoc mojim ocekivanjima da ce biti festa kad ugledaju nesto sa repom stakora.

ako netko ima volje nek mi natipka info sto smijem a sto ne sa trudnicom degua jer ih hranim i cistim ja. i ponavljam-poklanjat cu podmladak pa tko voli nek se javi.

lijepi pozdrav ljubiteljim degua i ostalih cudnovatih zvjercica.
teta-elza is offline  
Odgovori s citatom