Pogledaj jedan post
Old 19.10.2011., 23:16   #17
Quote:
RinaRea kaže: Pogledaj post
Ako ćemo iskreno, bolje ti je rastati se dok djeca ne shvaćaju, jer kad krenu shvćati nastat će ludnica.
Quote:
gven_s kaže: Pogledaj post
Mislim da će i tebi i njima biti bolje,ako se rastanete. I biti će lakše dok su mali,kada porastu mogu samo usvojiti loše navike tvojeg supruga koje gledaju svaki dan.
Quote:
Lyyla kaže: Pogledaj post
Što se tiče vaših postova gore razvod ne dolazi sada trenutno u obzir baš zbog djece jer su premali i znam da ne bi shvatili jer oni imaju idiličnu sliku o nama kao što sam i napisala u prvom postu,no za koju godinu kada budu svega svjesniji tada če im se lako moći objasniti,već sam o tome razmišljala.
Quote:
celesta kaže: Pogledaj post
djeca su mala i ne razumiju neke stvari, to je točno.
sad ne razumiju kakav im zaista otac je. njima je on zabavan i vole ga i sve je to ok dok su mali.
Quote:
other2301 kaže: Pogledaj post
djeca ti jednog dana mogu samo spočitavati zašto si to trpjela, sigurno ti neće dati orden...dovoljno je vidljivo koliko sebe malo cijeniš. pa zašto bi te onda drugi cijenili?
Quote:
VeronikaN kaže: Pogledaj post
A kad djeca odrastu ti ćeš biti na dnu i navikla kao magare na batine,a muž ti sve gori i gori,jer alkohol mijenja kroz godine strukturu osobnosti,nažalost nikada na bolje,a djeca ti sigurno neće biti niti zahvalna,niti će moći shvatiti što si trpjela kad im nakon niza godina u kojima im prezentiraš sliku idiličnih roditelja,pokušaš objasniti pravo stanje stvari!
Sto su ovdje svi strucnjaci za djecu?
xcal is offline  
Odgovori s citatom