Pogledaj jedan post
Old 01.03.2007., 12:31   #6
da li i vas vaše djete mrzi?

Hvala Vam svima na lijepim rječima. Tješi me kad vidim da i njezini vršnjaci mogu zrelo razmišljati ( benjo), pa se sve nadam da će komadić pameti doći i do njene glave. Ne znam šta joj otac dopušta, on kaže da joj ne dopušta svašta, ali poznavajući ga, slabo vjerujem. Ona je spretna u odnosu sa njim i obrlati ga kao od šale, a da on ni ne shvati da ga je smantala i napravila šta je htjela. Što se tiče moje ljubavi, ona je uvijek bila neupitna, i uvijek sam joj je pokazivala , ponekad ( sad mislim) i više nego što je trebalo. Moj novi muž i ja smo cijeli život prilagodili njoj, a pitam se da li je to tako trebalo? Čini mi se da su nekako bolja i zahvalnija ona djeca koja manje dobivaju od roditelja, nego ova koja su mažena i pažena.
Ono što mene prestravljuje je njen moralni kod, njeno nepoštivanje elementarnih ljudskih vrijednosti, glavno je da je njoj dobro. U tom cilju neće prezati povrijediti bilo koga, i napraviti bilo što. Nisam je tako odgajala ni učila, pa mi nije jasno kako to da ama baš ništa šta sam joj 15 godina govorila nije ostalo u njenoj glavi? Ili to radi meni u inat?
xanas is offline