Pogledaj jedan post
Old 05.01.2013., 21:01   #235
Quote:
majalun kaže: Pogledaj post
Ljudi pomagajte, ali doslovno, nemam vremena-prije 10 dana su mi rekli da imam rak i sad kreće borba, između ostalog i svježe cijeđenom ciklom-nemam vremena čitati sve ove stranice i eksperimentirati po dućanima, novac nije problem pa mi molim vas recite koji je najbolji sokovnik tj. da daje puno soka i da nije bučan?
Hvala vam unaprijed
Ak ti pare nisu problem mislim da ti bude bio svaki dobar iznad 800kn, jer skoro svi ti modeli imaju preko 700W i to marka i svi su međusobno slični. Bio jučer i danas pogledao uživo i koliko sam vidio nemoš niti s jednim pogriješiti jer su svi tu negidije za tu cifru od 800kn naviše.
Ja baš gledam jeftinije od nekih 400kn, jer nemam para za više.

Quote:
madison kaže: Pogledaj post
Evo ja prodajem sokovnik Moulinex 650JU s XXL otvorom za voće,znači cijele jabuke,naranče i sl.Dvije brzine,za mekše i za tvrđe voće,jednostavan za korištenje.Korišten 2-3 puta,još je pod garancijom za 1000 kn.Crvene boje,lijep i praktičan. Djeca jednostavno neće da piju sokove,a ni mi nismo baš za to pa eto,šteta da stoji.

http://www.youtube.com/watch?v=ouHcnAVwpjY
Pa kakav je to sokovnik "skurila" je 7 komada plodova od voća i povrća i nema dva deci, a bojim se da ni poštenih deci ?

Evo popis kaj je "skurila" baš sam bio promatrao

mrkva 2+1=3
jabuka 1+1+1=3
kruska 1=1
=7



Možete li mi reči dali zaista i vama ostalima ima toliko malo soka kak na youtube ?
Ja baš gledam neki sokovnik od 400kn +-100kn neviše od 500kn jer nema šanse nemam toliko para na bacanje di je još tu kupnja voća i povrća.
Na što bih trebao obratiti pažnju prilikom kupnje takvog sokovnika od oko 400kn, osim da nema ispod 500w ?
Trebam za tvrdo i meko voće i povrće.
SAS is offline  
Odgovori s citatom